Flipboard

4.1.22 için Android

Kişiselleştirilmiş bir dijital dergi

3.7

3

429.3k

Bu uygulamayı oyla

Flipboard düzenli olarak ziyaret ettiğiniz sosyal ağlara ve yayınlara göre ihtiyaçlarınıza uyan, kişiselleştirilmiş bir dijital dergi çeşididir.

Çalışma şekli oldukça basit: bir Flipboard hesabı oluşturduğunuzda bu hesabı, en beğendiğiniz sosyal ağ bağlantılarıyla (örneğin; Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, ve Flickr gibi) ve favori haber sitenizde ya da okuduğunuz blogların RSS yayınlarınızla eş zamanlayabilirsiniz.

Hepsi geleneksel bir dergi formunda gönderilir. Bu da, örneğin Twitter ile takip ettiğiniz web sitelerinden biri bir haber paylaştığında, resmi ve resme ilişkin yazıyı görebileceğiniz anlamına gelir. İçeriğin tümüne göz atmak için sadece kutu üzerine tıklamanız lazım.

Flipboard'unuzda sayfadan sayfaya geçiş yapmak için gerçek bir dergi okur gibi parmağınızı kaydırmanız gerekiyor. Farkı ise elbette bu derginin ilginç bulabileceğiniz paylaşımları içermesi.

Flipboard hızlı bir şekilde beğendiğiniz şeyler üzerine güncel bilgileri alabileceğiniz, oldukça pratik bir araçtır. Tek yapmanız gereken uygulamayı (internet bağlantısı varken) açmak ve hesabınıza eş zamanlamayı seçtiğiniz tüm paylaşımları kontrol etmeye başlamak.
Gereksinimler

Android 2.3.3 ya da üst sürümünü gerektirir.

Uptodown X